Luottamushenkilöt

Juho Antikainen

Lentopallotoimikunta,

juho.antikainen@pp3.inet.fi
0400-272680 Kantturaniemi 99 73500 , Juankoski

Ville Haatanen
www-sivuvastaava

ville@haatanen.com
Tietotekniikka Haatanen 73600 , Kaavi

Ensio Hartikainen
Melontavastaava

Melontatoimikunta, Soututoimikunta,

ensio.hartikainen@pp1.inet.fi
040 0574 502 73500 , Juankoski

Niilo Hartikainen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Tiedottaja

Retkeilytoimikunta,

niilo.p.hartikainen@gmail.com
Hietapohjantie 137 73500 , Juankoski

Raimo Hartikainen

Retkeilytoimikunta,

raimokalevi56@gmail.com
+358400941748 73500 , Juankoski

Riitta Hartikainen

Melontatoimikunta, Soututoimikunta,

riitta.hartikainen@pp.inet.fi
73500 , Juankoski

Rauno Juutilainen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

rauno.juutilainen@gmail.com
040 525 44480 Kaiturintie 154 73500 , Juankoski

Helena Karjalainen

Järjestö- ja koulutustoimikunta,

helena.karjalainen1954@gmail.com
040 748 8473 73500 , Juankoski

Leena Karppinen

Melontatoimikunta, Soututoimikunta,

karppinenleena@hotmail.com
040 531 0801 73500 , Juankoski

Mauri Karppinen

Melontatoimikunta, Soututoimikunta,

040 5802 156 73500 , Juankoski

Pirkko Kekäläinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

pirkko.kekalainen1@gmail.com
73500 , Juankoski

Anja Korhonen
Jäsensihteeri, Puheenjohtaja, Tiedottaja

Tiedotustoimikunta, Järjestö- ja koulutustoimikunta, Aluetyöryhmä, Retkeilytoimikunta, Lasten ja nuorten toimikunta, Vanhusten ulkoiluttajat

anja.korhonen05@gmail.com
0504017027 Pappilanpellontie 4 as 12 73500 , Juankoski

Tuija Lepistö
Taloudenhoitaja

tuija.lepisto@pp.inet.fi
040 708 1967 73500 , Juankoski

Senja Miettinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Senja.miettinen.jk@hotmail.com
040 579 2487 73500 , Juankoski

Kirsti Mikkanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava, Toimikunnan/työryhmän jäsen

Järjestö- ja koulutustoimikunta, Aluetyöryhmä, Retkeilytoimikunta, Lasten ja nuorten toimikunta,

kirsti.mikkanen@gmail.com
040-5888 143 Tervaharjuntie 298 73710 , Juankoski

Aino Pasanen
Muu luottamushenkilö

Muu

aino.pasanen@gmail.com
73500 Juankoski

Anneli Pehkonen

Avantouintitoimikunta,

044 333 5252 73500 , Juankoski

Kaija Pirinen
Muu luottamushenkilö

Muu,

pirinen.k@gmail.com
0400 857481 73500 , Juankoski

Pentti Pitkänen

Kyykkätoimikunta,

penttiantero.pitkanen@pp.inet.fi
040 7360887 73500 , Juankoski

Eila Puustinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja, Varapuheenjohtaja

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta,

eilapuustinen8@gmail.com
040 595 9380 Hietapohjantie 137 73500 , Juankoski

Olavi Rissanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

olari@luukku.com
0500 376 291 Tikantie 5 73500 , Juankoski

Henna Roth

Järjestö- ja koulutustoimikunta,

Henna.roth@gmail.com
73500 , Juankoski

Virpi Tomukorpi
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri, Sihteeri

Järjestö- ja koulutustoimikunta,

virpi.tomukorpi@gmail.com
0405694928 Hovisalmentie 56 73500 , Juankoski